banner279

Müftü Vekili Kesti hastane de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

Van İl Müftü Vekili Sabahattin Kesti, SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi ile müftülük hastane manevi danışmanlarını ziyaret etti.

Müftü Vekili Kesti hastane de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

 Müftü Vekili Kesti, Beraat Kandili münasebetiyle hastane yönetimi ve manevi danışmanlarla bir araya geldikten sonra, KVC servisinde yatan hastalarla hasta yakınlarını ziyaret ederek gül ve Hadis Kartelası hediye etti.


        Yapılan ziyaretten dolayı başta hastane yönetimi olmak üzere, hastalar ve hasta yakınları memnuniyetlerini dile getirerek, bu tür programların devam etmesi temennisinde bulundular.

Van Müftülüğü'nden, hastanelerde manevi destek programı
Van İl Müftülüğü tarafından hastanelerde dini konularda moral motivasyon ile danışmanlık destek hizmeti vermeye devam ediyor.

    Diyanet İşleri Başkanlığınca, Sağlık Bakanlığı ile işbirliği çerçevesinde Van İl Müftülüğüne bağlı manevi danışmanlar, haftanın 4 günü hastalara, hasta yakınlarına ve hastane personeline manevi ve dini konularda moral motivasyon ile danışmanlık destek hizmeti vermeye devam ediyor. Aynı zamanda hastane başhekimliğince oluşturulan ve Diyanet yayınları ile dini içerikli kitaplık, hasta yakınlarının istifadesine sunuluyor.


    Ayrıca hastane çalışanları ile hasta yakınlarının istifadesine sunulmak üzere 5 ayrı yerde yapılan hizmetleri içeren panolar da oluşturuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241