banner279

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL'DEN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE ZİYARET

İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Van Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'den bilgi aldı.

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL'DEN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE ZİYARET

İncelemelerde bulunmak üzere Van'a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Van Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Belediye Hizmet Binası önünde Edremit Kaymakamı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Muhammet Fuat Türkman, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, Genel Sekreter Yardımcıları Nihat Arpa, Ali Özvan, Halil İbrahim Ateş ve Esiner Çetin tarafından karşılandı.
Vali Bilmez ile bir süre görüşen Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil'e Edremit Kaymakamı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Muhammet Fuat Türkman tarafından Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları ile ilgili bir sunum yapıldı. 
Sunumun sonrası İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, meclis toplantı salonunda ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleriyle de bir araya geldi. Burada yapılan toplantının ardından bakan yardımcısı kentten ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140