banner279

Hayal bilinen Bill Gates'in zorba dijital aşı önerisi gerçekmiş..

Gazeteci Mehmet Ali Önel, ABD'de Demokratlar tarafından kongreye sunulan 6666 numaralı yasa tasarısına dikkat çekti.

Hayal bilinen Bill Gates'in zorba dijital aşı önerisi gerçekmiş..

Kovid-19 yasası da denilebilecek öneriye göre izinsiz evlere girilebilecek, teste karşı çıkılamayacak, ailenin izni olmadan çocukları alınabilecek, Kovid-19 aşısı olmayanlar sosyal hayattan izole edilecek, Bill Gates'in gündeme getirdiği dijital aşı pasaportu zorunlu olacak.

Üstelik yasa çıkmadan uygulama örnekleri de görülmeye başlandı...Gazeteci Mehmet Ali Önel, sosyal medya hesabından koronavirüsle mücadele adı altında ABD Kongresine verilen yasa önerisinin detaylarını paylaştı.

Önel, 6666 kodu ile kongreye gönderilen yasa tasarısının kritik başlıklarını şöyle sıralıyor...

'ABD Kongresine Covid19 için 6666 kodu ile yasa önerilmiş. Yasaya göre özetle; izinsiz evlere girilecek, test yapıcak, pozitif çıkanlar izole edilecek. Çoçuklar aile izini olmadan zorla alınabilecek. Test yaptırmak istemeyenlerin itiraz hakkı olmayacak.Demokrat kanadın yasa önerisine göre; Covid19 aşısı olmayanlar; okullara, kilselere, hastanelere akademik kurumlara giremeyecek. BillGates'in de söz ettiği digital aşı pasaportu zorunlu olacak. Anlaşılan, küreselciler salgının devam edeceğini öngörüyor ve hazırlık yapıyor.

'Küreselcilerin adamı DrFauci'yi bile görevden alamayan Trump öyle anlaşılan, sağlık politikalarına da müdahale edemiyor. Habere göre daha yasa çıkmadan uygulama başlamış bile. Sağlık önlemleri gerekçesiyle asker zoruyla aileler birbirinden ayrılıyor.'

İşte Önel'in bahsettiği 6666 kodlu yasa teklifi:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241