banner279

Faruk Alpaslan’dan Başkan İsmail Say’a hayırlı olsun ziyareti

Van Hızır Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Alpaslan, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Faruk Alpaslan’dan Başkan İsmail Say’a hayırlı olsun ziyareti

Van Hızır Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Yönetim Kurulu BaşkanıFaruk Alpaslan, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.  

S.S. Van Hızır Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Alpaslan, Van Berlerler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç ile birlikte Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.  

Ziyarette Edremit’in büyük hizmetlere ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Faruk  Alpaslan, "İsmail Say ilçe için büyük bir şans olduğuna inanıyorum. Gönül isterdi ki başka türlü olsun ama böyle nasipmiş. Sizler bizim için gurur kaynağımızsınız. Elimizden gelen bütün katkıyı vermeye her zaman hazırız. Edremit’in halkın içinden gelen böyle bir başkana ihtiyacı vardı ve Allah da nasip etti. Halkımız için en güzel hizmetleri yapacağınızdan zerre kadar şüphemiz yoktur” şeklinde konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241