banner279

EY NAMUSSUZLAR TAYFASI!....

KÜRTLER’İN TÜKÜRÜĞÜNDE BOĞULURSUNUZ İNŞALLAH!..

EY NAMUSSUZLAR TAYFASI!....

EY NAMUSSUZLAR TAYFASI!....  KÜRTLER’İN TÜKÜRÜĞÜNDE BOĞULURSUNUZ İNŞALLAH!..

Bütün dünya korona salgınına kilitlenmişti.

Dünya Türkiye’nin salgına karşı gösterdiği duyarlılık ve başarıyı alkışlıyordu.

Türkiye’de insan olan herkes bir kişinin ölmemesi, yaşaması için canını dışına takarak mücadele ediyor ve etmeye de devam ediyordu.

Bir insanı nasıl kurtarırız diye kendi hayatlarını riske eden yiğitlerimiz alkış toplarken, ülkemiz son zamanlarda salgın üzerinden birlik beraberlik ruhuna kavuşurken, her şey insanımızın huzuru, sağlığı, için yapılırken yine o vampirler devreye girdi. Yine yok etmek, parçalamak, kahretmek için yollara aktılar.

Karşı taraftakiler ise yani bizim insanlık temsilcilerimiz her gün olduğu gibi bugün yine o güzel duygularla yani sadece ve sadece muhtaca yardım için yola çıktılar: Fakat maalesef bu safiyet bu gayret, bu insanlık, hiç akıllarında olmayan bir kalleşlikle karşılaştı.

Onlar insanlık için gidiyorlardı o köye. Aç susuz kalan gariplere yiyecek götürüyorlardı hiç kimsenin korona salgını nedeniyle korkudan giremediği, gidemediği yerlere girip çıkıyorlardı. Aynı duygularla bugün yine karantinaya alınan Özalp ilçesi Eğribelen mahallesine yardım götürüyorlardı ve götürdüler de.

İhtiyaç sahiplerine yardımları dağıtmış görevlerini yerine getirmenin verdiği gönül huzuru ile geriye dönüyorlardı.

Kim bilir belki hemencecik başka yardıma aç susuz kalan çocukların yemeklerini götüreceklerdi ancak olmadı götüremediler sevinçleri, anlık mutlulukları kursaklarında kaldı…

Bu duygu yüklü iyilik elçisi insanlar hiç hesapta olmayan, insanlığı, yardımlaşmayı, birliği, bütünlüğü, sevmeyen istemeyen kullanışlı başkalarının kuklası canilerin olduğunu bilmiyorlardı bilseler de unutmuşlardı.

O kırsal alanlarda akıllarına gelse de böylesine vahşice saldırı gerçekleşti. Kendi kendilerine yok canım bu kadar da olmaz, bu günde bu durumda hiçbir mantık bu kadar alçalamaz diye düşünmüşlerdir mutlaka.

Belki de fakirlere dağıttıkları yardımlardan sonra çocuklarının yanına gitmenin, birlikte iftar açmanın hayallerini kuruyorlardı.

Olmadı ve bırakmadılar.

Çünkü Türkiye’de ve bu bölgede huzurdan birlikten rahatsız olanlar vardı.

Çünkü bu namussuz tayfası, istiyordu ki halk yalnız kalsın, yalnızlaştırılsın ve hatta korona illetine yakalanıp yok olsun. Onların gayeleri Kürtler değil kendilerine tabii olan ve sözünü dinleyen sürü halindeki herkesti. Bu nedenle de nerede ne yapacaklarını kestirmek mümkün değildi.

Kötülükte sınır tanımayan bir örgüt masum, garip insanları öldürerek kendisini bir kez daha hatırlatmalıydı.

Çoluk çocuğu katleden bu namussuz tayfası herhalde Ramazan’ı, Oruç’u, koronayı, insanlığı, yardımlaşmayı hiç dikkate alır mıydı?

Çünkü öylesine bir yapı ki kendisini hep kötü şeylerle bu topluma hatırlatıyor.

İyilik nedir bilmedikleri için, bütün değerlerini kaybederek her türlü kötülük yapacak duruma gelmişler.

PKK, Van’da Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerini taşıyan araca saldırdı. Evde kalan yaşlılarımıza yardım götüren iki kişi hayatını kaybetti. Aslında Terör, “insanlık” vasfına saldırdı. Hiçbir değerinin olmadığını anlattı bizlere.

Hakikaten hangi din hangi inanç bu yapılanı mubah görür diye düşünüyorum.

Yok, arkadaş yok asla böyle bir vahşilik yapılmaz yapılmamalı.

İnsan bu kadar kötüleşmemeli. Düşmemeli. Alçaklaşmamalı.

İnsan fakirlere yardım edenlere destek olmalı.

İnsan bir başka insanı öldürmemeli.

İnsan tokat bile atmamalı, birini acıtmamalı.

Hele ki ölüm haberlerine en duyarlı olduğumuz salgın döneminde bugün acı haberi aldık. Çok acı, çok üzücü bir durum.

Sözün tükendiği anlardayız. İnanın şaşkın haldeyim. İdeolojik körlük nasılda alçalırmış anlamaya çalışıyorum.

Oysa Van'da vatandaşlara yardım için canını dişine takan Vefa Destek Grubu ekipleri çalışmaları ile takdir topluyorlar.

Herkesin yardımına gidiyorlar. Özellikle müşkül durumda olan, kendi ihtiyaçlarını gideremeyen yaşlı anne babalarımızın yardımlarına koşuyorlar.

Yazıklar olsun gerçekten yazıklar olsun.

İki kardeşimiz şehit oldu. Devletin vatandaşı için yaptığı iyilik seferberliği aksayacak mı? Kat kat artarak devem ediyor. En ücra köşelere kadar devletin yardımı muhtaçlara ulaşıyor.

Amaç bu halk devletin iyilik yüzünü görmesin.

Yıllardır PKK çevreleri devletin sosyal yardımlaşma üzerinden halka dağıttığı yardımları, bunları devlet vermiyor AB veriyor diye yalanlarla kendi halkını aldatanlar, bugün yine bu halka giden yardımları engellemek için her türlü pisliği yapıyor.

Gördüğünüz gibi PKK'lı teröristler yine iyiliği, kardeşliği hedef aldı.

Siyaset şemsiyesi altında PKK, FETÖ ve DHKP-C gibi terör örgütlerine payanda olanlara da bunun hesabını hem devletimiz hem milletimiz sormalıdır.

PKK’ya sempati duyan, savunan, yaslanan, destek olan her bir kişi bu caniliğe ortaktır. Sağlık çalışanlarına saldırdınız, hastaneleri, okulları yaktınız, öğretmenlerimizi, masum çocuk, genç ve kadınları katlettiniz. Şimdi ise yardıma koşan insanlara saldırıyorsunuz.

Ekmeğinin peşindeki köylüleri, bebeği, öğretmeni... Şimdi de Ramazan'da, pandemi sürecinde yaşlılara ve muhtaçlara yardım dağıtan gönüllüleri, Vefa Sosyal Destek Grubu üyelerini katleden bir düşünceden ne beklenebilir ki.

Bu sürece ortak olan ve böylesi zeminleri hazırlayan her türlü yapılara gereken müdahale behemehâl edilmelidir.

PKK bu katliamı ile bütün insanlığı yerin dibine gömmüştür aslında.

Ey namussuzlar tayfası,

Sizi ne toprak kabul eder ne insanlık!...

Biz gerçekten sizlerden bıktık!...

Bu kahpeliklerinizden, vahşetinizden, din diyanet bilmeyen, insanlık tanımayan namussuzluklarınızdan nefret ettik.

O yardım götüren iki kardeşimiz var ya!...

Onlar da Kürt’tüler…

Kürtler ’in tükürüğünde boğulursunuz inşaallah!..

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 21:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vahdeddin özkaya
Vahdeddin özkaya - 5 ay Önce

Değerli kardeşim ALLAH seni ve senin gibilerin sayılarını çoğaltsın bu tür kötü insanların şerrinden korusun değerli baki kardeşim sizi tebrik ediyorum yazılarını takib ediyorum mükemmelsin dediğiniz gibi kürtlerın tükürülüğünde boğulurlar inşAllah bunlar insan olamaz lar tam pislik

Mehmet Ayın
Mehmet Ayın - 5 ay Önce

KARDEŞLİĞİMİZE KURŞUN SIKANLARI İÇİMİZDEKİ DESTEKÇİLERİNİ RABBİM KAHRU PERİŞAN ETSİN AYNI ACIYI YUVALARINDA ONLARA YAŞATSIN KÜRDÜN TÜKÜRÜĞÜNDE BOĞULACAKSINIZ

Seyfettin Top
Seyfettin Top - 5 ay Önce

Pkk Türkiyede,hiçbir kimsenin savunucusu değildir.İsraile dayanmış,kanı bozuk,soyu bozuk,çetegurubudur.Amerika ve birçok avrupa siyonizminin maşasıdır,Türkiye olarak,kim ve kimler teröre destek verirseversin,kökünü kurutana kadar temizliyecektir.hepisi geberene kadar temizlik devam etmelidir.

Kenan Ateş
Kenan Ateş - 5 ay Önce

Özü ve sözü doğru,naif insan Abdülbaki bey,sarf ettiğiniz sözlerinizin her bir cümlesi için tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum. İşin en üzücü çarpıcı yönü bana göre bu çok önemli İnsanın içini acıtan meselede Başta Sayın Cumhuriyet başkanımız olmak üzere herkesin İçten yürekli bir açıklaması oldu. Van Ak Parti Teşkilatı bünyesinde ise korkakça muğlak ifadeler kullanarak çokta suya sabuna dokunmadan laf olsun diye üzüntü içerikli açıklamaları görmek vicdanı olan herkes gibi şahsımızda derinden üzmüştür. Şayet bir şahıs kendini Bir ülkenin vatandaşı olarak görüp, bağlı bulunduğu doğup büyüdüğü ilinin sorunlarının çözümünde önde yürümeyi kendini buna layık görmüşse. Bağlı olduğu ilde gergin onlarca insan yaşamını yitiriyorsa,Birileride Korkaklık yapıp başından beri Yaşanan her üzücü hadiselerde muğlak ifadeler kullanarak toplumu kandırmaya uyutmaya kalkmasın. Çıksın halkın karşısına adam gibi, varsa içinde bir parça memleket ve insan sevgisi hainlere karşı dik durup adam gibi cevap versin. Eleştirsin. Ak Parti harekatının içersinde korkaklara yer yoktur.Ayrıca korkaklar kahraman olmadığı gibi ondan bir halt dahi olmaz. Milleti ve parti yetkililerini, Tabiri caizse yerinde tüneyen hareketsiz tembel avcılar gibi ancak karşısına gelirse misali kimse kandırmasın. Vitrine ve türbinlere oynayarak dostlar pazarda görsün ile Bu işler olmaz. Türbinlere oynamayın. Vicdanlara oynayın.Bu durumu açıklarken İyi yürekli insanları Kardeşlerimi tenzih ederim. Ama onlar Aslında kim olduğunu kendileri iyi biliyor. Toplumda onları biliyor. Maskeleri Yakında düşecek. Hergün genel merkezde algı oluşturmaya çalışıp Bizans oyunu ayak oyunlarına rağmen. Kalın sağlıcakla.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241