banner279

Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Mücadeleden zaferle çıkmak için..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir." açıklamasında bulundu.

Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Mücadeleden zaferle çıkmak için..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda Türkiye'nin geçmişi ve geleceği bakımından çok önemli bir mücadele içinde olduğunu belirtti.

Türkiye'nin hayati bir noktada olduğunu belirten Erdoğan, ''Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, ''Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz. Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.'' şeklinde konuştu.

Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner306