banner279

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Af’ Sinyali

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanlığı'nın çalışmalarını sürdürdüğünü, af yasasının Meclis'e geleceğini söyledi. Kaynak: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Af’ Sinyali

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Af’ Sinyali

MHP'nin teklifiyle gündeme gelen af yasası, gündemdeki yerini koruyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son açıklaması, af beklentisi içerisinde olanları heyecanlandırdı.

"ADALET BAKANLIĞI'NIN ÇALIŞMASI VAR"

Ensonhaber sitesinin aktardığına göre, Esenler'de katıldığı programda konuşan Erdoğan, Adalet Bakanlığı'nın afla ilgili çalışmalarını sürdürdüğünü, seçimlerden sonra Meclis'in gündemine alınacağını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Değerli kardeşlerim; konuyu bilmeden, konunun teferruatına hakim olmadan sizlere ayaküstü vereceğim cevap aldatıcı olur. Ben sizleri aldatamam. Ancak şu anda Adalet Bakanlığımızın bu konularla ilgili bir çalışması var. Temenni ederim ki bu çalışmada sizlerin yakınları da bunun içine dahil olur.

Çünkü herkesi kusura bakmayın, herkesi serbest bırakmak gibi bir şey olmaz. Bırakılması gerekenler noktasında Adalet Bakanlığımızın çalışması var.

İnşallah bu çalışma neticesinde bırakılabilecek olanları, dediğim gibi inşallah seçimlerden sonra Meclis açıldığında tekrar oralarda bunlar görüşülecek."

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241