banner207

Baki Karaca Kanal M Genel Yayın Yönetmeni oldu

Gazeteci ve Televizyoncu Baki Karaca Kanal M Televziyonu Genel Yayın Yönetmenliğine getirildi.

Baki Karaca Kanal M Genel Yayın Yönetmeni oldu

Gazeteci ve Televizyoncu Baki Karaca Kanal M Televziyonu Genel Yayın Yönetmenliğine getirildi.

04 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren Kanal M Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni olarak görevine başlayacak olan Baki Karaca, hafta içi hergün saat 19.00’da Ana Haber Bültenini sunacak.

Ayrıca uzun yıllar hazırlayıp sunduğu Sahipsiz Mikrofon programı ile de Perşembe günleri saat 21.00’de izleyici ile buluşacak olan Baki Karaca’nın, Kanal M televizyonunun yeni yayın sürecinde bir çok yeniliğe imza atması bekleniyor

KANAL M, VAN’IN VE VANLININ TELEVİZYONU

Hiçbir fark gözetmeden tüm kesimlerin kendisini bulacağı programlar ile Van’ın ve Vanlının televizyonu olarak yayın yapmayı hedeflediklerini belirten Baki Karaca, “04 Şubat 2019 Pazartesi günü itibariyle Kanal M’de Genel Yayın Yönetmeni olarak görevime başlıyorum. Bu da Kanal M Televizyonu’nda yeni yayın süreci başlıyor demektir. Başta halkımızın ve esnafımızın sorunları olmak üzere, yatırımcılar, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile gelişmeleri sıcağı sıcağına değerlendireceğiz. Yapacağımız sokak röportajları ile halkımızın sesi soluğu olacağız. Bir başka ifade ile kentimizin ve kendimizin sesi olacağız” dedi.

VAN’DA SPOR GÜNDEMİ KANAL M’DE TAKİP EDİLECEK

Geçmişte spor spikerliği de yapan Baki Karaca, “Van’da spor gündemi her yönüyle Kanal M ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Van Büyükşehir Belediyespor’un Van’da oynanan maçlarını sahada izleme imkanı bulan spor severler, deplasman maçlarını ise sadece skoru öğrenmekle yetiniyor. Dolayısıyla biz teknik altyapıyı kısa zamanda hazırlayarak Van Büyükşehir Belediyespor’un deplasman maçlarını canlı olarak Kanal M ekranlarından spor severler ile buluşturacağız” dedi.

KANAL M, GENÇLERİN İŞ AŞ SAHİBİ OLMASINA DESTEK OLACAK

Yapılacak olan programlar ve gündeme getirilecek olan konular ile gençlerin sorunlarının çözümüne katkı sağlayacaklarını dile getiren Baki Karaca, “Gençelerimize sahip çıkacağız. Yarınımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin, eğitim, spor, sağlık, iş ve geleceklerini güvence altına almak üzere yanlarında olacağız. Van’da ekonominin gelişmesi, yatırım ve istihdamın artması için yayından kaynaklı gücümüzü gençlerimiz için seferber edeceğiz. Van’ın kalkınması için oluşturacağımız duyarlılıkla, ekonomi ve finans merkezlerinin dikkatini çekerek, Van’ın sınır ili olmasını avantaja dönüştürmek için bıkmadan ve yorulmadan çalışacağız” dedi.

KANAL M, VAN’IN TANITIM YÜZÜ

Van’ın tanıtımına büyük önem vereceklerini söyleyen Baki Karaca, “Van tarihi, kültürel ve coğrafi açıdan keşfedilmeyi bekleyen saklı bir hazine. Başta Van’daki huzur ikliminin etkin bir şekilde anlatılmasını önemsiyoruz. Bunun yanında Van’ın sahip olduğu fırsat ve imkanları ilgili taraflara anlatarak, bölgemizin ve insanımızın güzelliklerini Türkiye ve dünya kamuoyu ile buluşturacağız. Bunu yaparken, en büyük gücümüz izleyicilerimizin ve iş dünyamızın desteği olacak” diyerek  dayanışma içerisinde önemli çalışmaların yapılabileceğine dikkat çekti.

KANAL M FREKANSI

HD uydu alıcısından 
12685 V (DİKEY) 30000

Van Postası Gazetesi / Ziya Türk

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet tatar
Hikmet tatar - 3 ay Önce

Hayırlı olsun

N.bar
N.bar - 3 ay Önce

Tebrik ederim.her daim başarılarınızın devamını diliyorum.bu görevinizi hakkiyla yerine getirebileceginize inaniyoruz.saygılarımla...

Şahabettin
Şahabettin - 3 ay Önce

Allah hayırlı etsin

Abdulhekim Karabıyık
Abdulhekim Karabıyık - 3 ay Önce

Baki bey; bilmem ki
Kanal M de ki yeni üstlenmiş olduğunız genel yayın ve yönetmenlik göreviniz için,
Sevinsemmi?
Üzülsemmi?
Doğrusu ikilem arasında kaldım şu an..
Sevincimi şu şekilde paylaşayım.
Nüfusu 1 milyon 2 yüz bini bulan vanımızda
Ulusal bazda habercilik yapan tek kanal olmasına rağmen bu güne kadar her nedense maalesef kurumsallaşamadı, izleyicilerin beklentilerine cevap verecek doyurucu proğramlar yayın hayatına geçiremedi, alt yapı kadrosunu ehliyet ve liyakata göre oluşturamadı.
Bir konya,trabzon diyarbakır,bursa hatta bitlis te bile şuanda yayın yapan yerel tv kanalları kadar seyirci kitlesini ekranlarına bağlayacak bir yayın farkı oluşturamadı.
Haber.kültür,ekonomi,spor siyaset vanın tarihi tarihi güzelliklerini ve özelliklerini vs vs vs anlatacak proğramlara yeterince yer verebilirdi.
Yani eğer tüm bu saydıklarım ve hatta sayamadıklarımı hayata geçirirseniz
Kanal M i yeni bir vizyon yeni yep yeni bir proğram farkıyla izleyiciyi ekranlara kilitlerseniz
Ben bu görevinizden üzülmem mutluluk duyarım onur duyarım şahsım ve van halkı adına..
Üzüntüm de şu ki;
Yazılarınızla vanımızın bürokratik,te siyasette STK,karda yerel ve genel bir bakış açısıyla doğruları da hiç çekinmeden yanlışları,da hiç gocunmadan tek hesabınız halkı doğru bilgilendirmek te olan yazılarınızı van halkı ilgi ile, pür dikkat ile okurduk..
Gündemle ilgili bizlerde yorumlarımızla renk katar yazar çizerdik.
Acaba VAN SİYASETİ ndeki yazılarınıza sonmu vereceksiniz?
İşte yazmassanız da ÜZÜLÜRÜZ..
Onun için yorumumun başında şunu yazmıştım
Üzüleyimmi?
Sevineyimmi?
Yinede hakkınızda hakkımızda hayırlısı olsun
Usta gazeteci usta televizyoncu ve usta yorumcu
Sen nerede biz orada...

Metin Tancan
Metin Tancan - 3 ay Önce

kendisine başarılar diliyorum Allahım yar ve yardımcısı olsun çok güzel bir karar vermişdır

İlhami ağaç
İlhami ağaç - 3 ay Önce

Allah hayırlı etsin

ŞABAN DENİZ
ŞABAN DENİZ - 3 ay Önce

RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN RABBİM HAYIRLI UĞURLU ETSİN YAKIŞIR SANA İNŞALLAH MAZLUMUN HAKLININ SESİ OLURSUN

fatih
fatih - 3 ay Önce

Allah hayırlı oğurlu etsin sayınkaraca


SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203