banner279

BAKAN SOYLU'YA VAN'DAN DESTEK

KLAVYE KAHRAMANLARINI KINIYORUZ...

BAKAN SOYLU'YA VAN'DAN DESTEK

Vatansever Gençler Derneği Genel başkanı Veysel Taşdemir içişleri bakan Süleyman Soylu’nun hastanede tedavi gören annesine karşı sosyal medyadan yapılan saldırıya ilişkin açıklama yaptı...

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi...

Türkiye cumhuriyeti devletinin kurulduğu günden bu yana en başarılı içişleri bakanı olma özelliğini taşıyan sayın Süleyman Soylu’nun hastanede tedavi gören annesine evvela alemlerin rabbi olan Allah’tan şafi ismi hürmetine şifa dileklerimizi iletiyoruz. Yaklaşık kırk 40 yılı aşkın bir süredir ülkemizin başına bela olan ve binlerce annenin yüreğine ateş düşüren terör örgütü pkk nın bitme aşamasına geldiği bu süreçte etkin rol oynayan sayın içişleri bakanımıza son zamanlarda yapılan edebe, ahlaka uzak fütursuzca saldırıları görmek bizleri derinden üzmektedir. Sayın bakanımızın terör örgütlerini bitirme konusunda ki dik duruşu belli çevreleri rahatsız etmekte şahsına güç yetiremeyenler tarafından klavye üzerinden saldırılar ile kendini göstermektedir.

Herkesin bilmesinde fayda olduğunu düşündüğümüz Süleyman Soylu bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı olan gençleri tarafından bir kahraman olduğu ve kırmızı çizgisi olarak addedildiği gerçeğidir. Bu minvalde kendisine yapılan bu iğrenç  saldırıları kınıyor sayın bakanımıza bu güne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra yapacağı başarılı hizmetlerden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisinin yalnız olmadığını dik durduğu süre zarfı içerisinde en başta doğu ve güney doğu bölgesinde ki  vatansever gençler olmak üzere bütün Türkiye ‘ de bulunan gençlerin yanında olduğunu onun inandığı dava uğruna kendilerinin de seve seve canını vermeye hazır olduğunu bilmesini isteriz .

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140