banner307

AK Partili vekilden bomba açıklama: 100 belediye başkanı AK Parti'ye geçiyor

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, yakın zamanda 100 belediye başkanının AK Parti'ye geçeceğini söyledi.

AK Partili vekilden bomba açıklama: 100 belediye başkanı AK Parti'ye geçiyor

Çanakkale'de düzenlenen bir programda konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, önümüzdeki günlerde, diğer partilerden 100'e yakın belediye başkanının AK Parti'ye geçeceğini iddia etti.

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde, AK Parti Küçükkuyu Belde Teşkilatı’nın 7´’nci Olağan Kongresi, Zeytin Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kongreye, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, ilçe ve belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

‘100 belediye başkanı AK Parti'ye geçecek' iddiası

Önümüzdeki günlerde diğer partilerden 100´e yakın belediye başkanının AK Parti rozeti takacağını ifade eden Grup Başkanvekili Bülent Turan, şunları söyledi:

* Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti´ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti´ye katılım olacak.

* Birileri kavga ederken AK Parti´nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz. AK Parti devlet partisi oldu diyorlar, bir defa devletçi olmak bir şeref. Biz millet ile beraber yürüdük.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner312

banner140

banner306