banner279

Ak Parti Van teşkilatı yeni üye kayıtlarını başlattı

AK Parti Van İl Başkanlığı, yeni üye kayıtları ve üye güncellemeleri için ilçe Koordinatörleri, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirerek çalışmalar için start verdi. İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, son yıllarda partilerine olan ilgiyi tescillemek için üye kayıtlarına büyük önem verdiklerini söyledi.

Ak Parti Van teşkilatı yeni üye kayıtlarını başlattı

 Kovid-19 pandemi tedbirlerinin yumuşamasının ardından AK Parti Van İl Başkanlığı saha çalışmalarını yoğunlaştırdı.

    Tüm ilçelerde başlatılan esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından şimdi de yeni üye kayıt ve üye güncelleme faaliyetine geçildiği bildirildi.

Bu kapsamda İl Başkanlığı binası toplantı salonunda bir toplantı düzenlendi. Toplantıya, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu başkanlık etti.

    İlçe Koordinatörleri, İlçe Başkanları, Kadın, Gençlik Kolları İl ve İlçe Başkanları’nın katıldığı toplantıda, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdulsamet Göl, yapılacak yeni üye kayıt ve üye güncelleme çalışmaları hakkında katılımcılara geniş çaplı bilgi aktardı.

    Ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, saha çalışmaları kapsamında startını verdikleri üye kayıt çalışmasının önemine vurgu yaptı.

   Partilerinin Van’da her geçen gün yükselen bir ivme içerisinde olduğuna da değinen Türkmenoğlu, “Partimiz ve hükümetimiz, liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 18 yıldan beridir bizleri gururlandıran icraatlar ortaya koymuştur. Bizler saha çalışmalarında hükümetimizin ve partimizin yaptığı ve ortaya koyduğu eserleri gururla aktaracağız. Halkımıza hatırlatacak ve partimize gönül verenleri çatımız altında toplamaya devam edeceğiz. Tüm teşkilat mensuplarımızla sahaya inecek ve partimize gönül verenleri bularak üye kayıtlarını yapacağız. Şunu ifade etmekte fayda görüyorum. Çözümün bir parçası olmayanlar, sorunun parçası demektir. Bizler çözümde yer almak isteyen her Vanlıyı bünyemize katmak için çalışacağız” dedi.

   Toplantı, diğer katılımcıların yapılacak üye kayıt çalışmaları hakkında görüşlerini bildirmelerinin ardından son buldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özer polater
Özer polater - 2 yıl Önce

Bu şehirde Gerçekleri haykırmak muhalefet veya ihanet olarak algılanıyor. Yazıktır kimseyi kandırmayın. Kendinizi de aldatmayın. Bırakın yeni üye yapmayı. Partiye gönül vermiş erdoğan sevdalılarını küstürmeyin yeter. Siyaset akademisi başvurusunda şişirme başvuru yaparak ödül alındı sonra ne oldu siyaset akademisinin ilk dersinde katılıma bakınca sadece yönetimleri görebildik. Şimdi 65 bin yeni üye diyorlar eminim 65 bin üye yapacaklar şişirme olacak seçim zamanı arayacağız bizim üyemizsin diyeceğiz hayır arkadaş ben HDP'liyim MHP'liyim vs. Diye cevap alacağız. Hatta bizi kim üye yaptı diye küfürler savuracaklar bunları göreceksiniz. Yazıktır reise ihanet etmeyin dün akşam açılan tag'a kimse destek vermedi. 65 bin yeni üye yapılmışsa bu önümüzdeki seçimlerde belli olacak 250-300 bin bandında ak parti oy alması lazım. Ya ilk seçimde ak parti vanda 65 bin oy alırsa ne olacak. Onlar için bu sefer bu 65 bin oy bizim yaptığımiz üyelerdir. Eskiler hepisi haindir onlar oy vermedi diyerek yine kendilerini kahraman ilan edecekler. Ben buraya bir not düşeyim. Belki lazım olur. Ak parti vandaki yönetimlerini yeniden yapılandırmazsa milletvekilliği seçiminde %20 'yı göremez. Ama cumhurbaşkanlık seçiminde %45 'ın üzerinde oy alır. Sonuç böyle olursa sorun kimde olur. REİS de mi? Yoksa ak parti il yönetiminde mı?

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140