banner307

Ahmet Takan ipin ucunu kaçırdı: Binali Yıldırım başbakan olabilir

Ortaya attığı pek çok asılsız iddia ile gündem olan Ahmet Takan, iyice ipin ucunu kaçırdı. Takan,"16 Nisan referandumu iptal edilebilir, Binali Yıldırım başbakan olabilir" dedi.

Ahmet Takan ipin ucunu kaçırdı: Binali Yıldırım başbakan olabilir

 Ahmet Takan, kalem salladığı köşesinde; 16 Nisan referandumununun iptal edilebileceğini ve Binali Yıldırım'ın yeniden başbakan olabileceğini iddia etti.

Korkusuz gazetesi yazarı Takan, bu bilgileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden aldığını öne sürdü.

İşte Takan'ın o yazısından ilgili bölüm:

Siyasi kulislerde bugünlerce oldukça ilginç iddialara şahit oluyorum. Sarayda, 16 Nisan 2017’de yapılan referandumun iptali için Anayasa Mahkemesi’ne yapılan başvurular ile ilgili söylentiler dolaşıyor. 'Anayasa Mahkemesi referandumu iptal ederse'nin üzerine kapsamlı bir çalışma yapıldığından bahsediliyor. Ancak ısrarla bir şeyin altı çiziliyor; 'Bu iptal kararı Erdoğan’ın gizli kabulü ile olabilir'miş!.. AK Parti içinde, yeni geçilen sistemin kendilerine yaramadığını ve partiye oy kaybettirdiğini savunan ve eski sisteme dönülmesi gerektiğini ağırlıklı bir çevre var. Zaman zaman seslerini yükseltebiliyorlar. İstanbul seçimlerini kaybettikten sonra faaliyetlerine doğum günü pastası üflemekle devam eden Binali Yıldırım üzerinden yeni senaryolar yazılıyor. Erdoğan eski sisteme dönerse Binali Yıldırım’ı tekrar başbakan olarak görebilirmişiz. Onun için bekletiliyor olabilirmiş Binali Yıldırım... Haydi gel de inan!.." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner312

banner140

banner306