banner279

Abdullah Ağar'dan Cübbeli Ahmet'e "Takkeli Put!" iltifatı...

Tasavvuf/tarikat altında İslam ülkelerinde yapılanan Vatikan/İsrail beslemesi grupların ülkelerin samimi alim, vatansever asker, düşünür, akil ve değerli iş adamlarını hedef alıp itibar suikastçiliği yaptığı dikkat çekiyor.

Abdullah Ağar'dan Cübbeli Ahmet'e "Takkeli Put!" iltifatı...

AK Parti iktidarına rağmen artan ahlaksızlığın nedeni tarikatlar iken ahlaktan yoksun tasavvuf ehlinin yüzsüzce kendi pisliklerini karşıya saldırmakla ört pas etmeye çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor.

İmam Hatip, İlahiyat ve Diyanet mensubu halkın sevdiği alimleri sosyal medya linciyle susturan tarikatlar, artan ateist ve deistlerle birlikte ahlaki yozlaşmayı da yüzsüzce "İmam hatip, ilahiyat ve Diyanet var ama bu kadar ahlaksızlık var" deyip faturayı bir de saldırdıklarına kesmeleri bu yapıların nasıl bir fitne merkezi olduğuna en güzel örnek...

Devletini ve milletini sevip EHLİ SÜNNET denen fitne yapılanmanın farkına varan, ara ara bu şer yapılara karşı uyarı görevini yapan Abdullah Ağar'ı susturma adına harekete geçen Cübbeli Ahmet bu defa sert kayaya çarptı. Bu güne kadar Hayrettin Karaman, Mehmet Görmez ve Ali Bardakoğlu gibi pek çok alimin yalan ve iftiralarla itibarını sarsarak kendi şer yapılarına alan açma faaliyeti içinde olan Cübbeli Ahmet'in oyunlarını millet artık yemiyor. 

Abdullah Ağar'ın eski bir asker ve güvenlik uzmanı olması hasebiyle Türkiye'deki tasavvuf/tarikat yapılanmalarının ardındaki Vatikan/İsrail desteğini ve başlarındaki şeyhlerin gizli birer haham/papaz olduğunu ne zaman açıklayacağı ise merak konusu oldu.

***

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 25 Şubat günkü sohbetinde, güvenlik uzmanı ve eski asker Abdullah Ağar'ı hedef almıştı. Abdullah Ağar ise, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından Cübbeli Ahmet'e çok sert bir yanıt verdi.

Cübbeli, Abdullah Ağar için, "Efendim Abdullah Ağar diye biri var. Adam güya, ne bileyim, güvenlik uzmanı diye adama soru soruluyor. Adamın işi gücü şirk şirk şirk… Sanki ilahiyatçı. Mezhep nereden çıktı, sünnet nereden çıktı. Kuran’a uymuyor… İhtisas alanı da değil. İşte böyle milletin kafasını karma karışık ediyor. Tarikatlar şöyle, tarikatlar böyle… Devletin elinde bu kadar istihbarat var. İşi gücü İdlib’deki sorunları anlatacaklar, böyle fuzuli yere bu işlere giriyor" ifadelerini kullanmıştı.

AĞAR'DAN SERT YANIT

Abdullah Ağar ise, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından Cübbeli Ahmet'e çok sert bir yanıt verdi.

Cübbeli'ye verdiği yanıtta 6 madde sıralayan Ağar, "İşimiz gücümüz yok! Bir de bunlarla uğraşıyoruz" dedi.

Ağar, Cübbeli için, "Neymiş, istihbarat kimin kim olduğunu biliyormuş. Senin devletin yanındaymış ROLÜ KESMEN senin devletin yanında olduğuna değil ‘aynı din gibi’ devleti de menfaatlerin için kullandığına delalet eder" derken, "Bak, beni öyle boş sanma. Senin gibilere 15 sene mi gömdüm. Belli etmem, uğraşım başka, ama bilirim biraz senin gibileri, senin gibilerin işlerini. Öyle sakal sarık cübbe kendini cennetllik filan sanma. Yaptığın ruhbanlığın-din tüccarlığının-fetvacılığın bedeli ağırdır" dedi.

Abdullah Ağar'ın paylaşımları şu şekilde:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner306