banner279

VAN HALKINA ACİL UYARI!!!

BAŞHEKİMLİĞİMİZ DEN DUYURULUR:

VAN HALKINA ACİL UYARI!!!

Bütün dünya koronavirüsten kurtulmanın yollarını ararken risk bölgelerinden biri olan Van için ne gibi çalışmalar, tedbirler ve salgına karşı önlemler alınıyor diye Van halkı merak ediyor.

Salgın ve tedbirlerle ilgili sosyal medya hesabından Van halkına çok önemli uyarılarda bulunan,

Van YYÜ Hastanesi Başhekimi Dr.Öğr.Üyesi Ümit Haluk İliklerden, yaptığı paylaşımda Van halkının güvende olduğunu belirtti…

BAŞHEKİMLİĞİMİZDEN DUYURULUR:

Acil servis hizmetlerimiz ve poliklinik hizmetlerimiz devam etmektedir. Poliklinik hizmetlerimiz mağduriyet oluşmayacak şekilde düzenlenmiş ve ayaktan başvurulara açıktır. Tüm Onkoloji ve Diyaliz hastalarımıza ( Acil cerrahi, biyopsi, tanı, tedavi ve müdahale dâhil olmakla birlikte ) hizmetlerimiz devam etmektedir. Hastanemizde salgın nedeniyle tüm tedbirler alınmış olup, resmi beyanımıza dayanmayan gerçek dışı haber ve beyanlara itibar etmeyiniz dedi.

Başhekim iliklerden ayrıca bazı başlıklar ile HashTag oluşturdu ve Van halkının olası sorunlar karşısında aşağıdaki telefonları arayarak sorunlarının çözüleceği mesajını verdi. #MAĞDUROLMAYACAĞIZ#

SAĞLIKSUNUMUNDA DEVAMLILIKŞART!

Salgın nedeniyle poliklinik ve rutin sağlık hizmetlerinde mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız 0 (546) 261 39 39 no’lu telefondan taleplerini bildirebilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 16:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulhekim Karabıyık
Abdulhekim Karabıyık - 2 ay Önce

Vanımızın yetiştirmiş olduğu değerli doktoru ve başhekimimiz Sn İLİKLERDEN’e bu zorlu dönemde göstermiş olduğu gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı şahsını ve tüm sağlık çalışanlarını yürekten tebrik ediyorum.

Memet Yıldırımçakar
Memet Yıldırımçakar - 2 ay Önce

İlimizde ekmek fiyatı 1TL den 1.25 TL ye çıkarılması fırsatçılıktır. Böyle bir Zamanda böyle bir kararın alınması çok üzücü bir durum. Başta sayın valimiz olmak üzereyetkili kurum ve kişileri bu konuya el atmasını bekliyorum. Ülkemize sağlıklı günler dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280