banner279

Sağlık çalışanları bu kez sahada ter dökecek

Van Spor Masterler ile Van İl Sağlık Müdürlüğü sağlık çalışanları arasında dostluk maçı oynanacak. Dostluk maçı, Atatürk şehir stadında 18 Haziran 2021 Cuma günü saat 18.00’de başlayacak.

Sağlık çalışanları bu kez sahada ter dökecek

Maç öncesi sağlık çalışanları tarafından Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na, maçta giyilecek forma hediye edilerek, maça davet edildi.. 
Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, “Pandemi sürecinde sağlık personelimiz gece gündüz çalıştı, çok yorulduklarını biliyoruz. Sağlık çalışanlarımız her konuda büyük başarılar sağladı, hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Birçok çalışanımız covide yakalandı. Çok şükür şu anda her şey yolunda. İlimizde yapmış olduğumuz aşılama programları da ekiplerimiz tarafından koordine edilerek yürütülmektedir. Sağlık çalışanlarımıza moral olması ve birlikteliğimizin güçlenmesi adına böyle bir organizasyona imza attık. Masterler takımıyla çok güzel bir dostluk maçı sayesinde güzel diyalogların yaşanacağına inanıyorum. Bu organizasyonu hazırlayan sağlık çalışanımız Yusuf Seven’e ve bize bu tür aktiviteler ile destek olmaya çalışan tüm kurumlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140