banner279

Erdoğan'dan "koronavirüs" hamlesi

Türkiye'de koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından alınan tedbirler arttırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün Çankaya Köşkü'nde Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı yapılacak. Toplantıda salgınla mücadele kapsamında alınacak sağlık ve ekonomi yönünden yeni tedbirler açıklanacak. Yeni gelen habere göre; Erdoğan "Eşgüdüm Toplantısı" öncesi saat 14'te açıklamalarda bulunacak.

Erdoğan'dan "koronavirüs" hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, bugün Çankaya Köşkü'nde Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı yapılacak. Pazartesi günü, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba günü yeni tip koronavirüs ile mücadele çerçevesinde kapsamlı bir eşgüdüm toplantısına başkanlık edecek" demişti.

Erdoğan başkanlık edecek

Koronavirüs zirvesine Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık edecek. Bakanların sunum yapacağı, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin görüş bildireceği toplantıdan önemli kararların çıkması bekleniyor. Saat 13.30'da ayrı toplanacak Bilim Kurulu ise çıkan kararları aynı anda Bakan Fahrettin Koca'ya iletecek. Bu kararlar 14.00'te Çankaya Köşkü'ndeki toplantıda Başkan Erdoğan ile de paylaşılacak.

Erdoğan 14'te açıklama yapacak

Yeni gelen habere göre ise Erdoğan "Eşgüdüm Toplantısı" öncesi saat 14'te açıklamalarda bulunacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner306