banner279

Van’da yarın okullar tatil mi? Van Valiliği ve MEB'den kar tatili açıklaması geldi mi? 2 Ocak 2020

Van’da yarın okullar tatil mi? 2 Ocak Perşembe Van okullar tatil mi? Van kar tatili için öğrenciler ve veliler araştırma yapmaya başladı. Van Va MEB açıklaması merak ediliyor. Van okul tatili için haberler yakından takip ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan açıklamada, Van ve çevresinde yoğun kar yağışının etkili olması bekleniyor. Peki, 2 Ocak Van’da okullar tatil mi? İşte yanıtı….

Van’da yarın okullar tatil mi? Van Valiliği ve MEB'den kar tatili açıklaması geldi mi? 2 Ocak 2020

2 Ocak Perşembe Van'da yarın okullar tatil mi? Van okullar tatil mi sorusu internet üzerinde yoğun bir şekilde araştırılıyor. Vanlı vatandaşlar, Van Valiliği MEB açıklamalarını yakından takip ediyor. Van'da bu gece ve yarın yoğun şekilde etkisini göstermesi beklene kar yağışı nedeniyle öğrenciler Van kar tatili haberlerini sorguluyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan uyarılarda Van ve çevre illerinde karla karışık yağmur ve kar yağışının etkili olması bekleniyor. Buzlanma ve don olaylarına karşı da vatandaşlara uyarı yapıldı. Peki, Van'da okullar tatil mi? İşte cevabı!. Van'da okulların yarın tatil olup olmadığına ilişkin resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Açıklama yapıldığı takdirde haberimizden öğrenebileceksiniz..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241