banner279

YAKA’nın 220 personeline kişisel gelişim eğitimi…

Van’da Kısa bir süre önce Tüketim sektöründe 9 Şubesi ile Van halkının hizmetine başlayan Yaka Marketler Zinciri 220 Personeline Kişisel Gelişim, Müşteri Memnuniyeti ile ilgili eğitim düzenledi.

YAKA’nın 220 personeline kişisel gelişim eğitimi…

 Yaka Marketler Zinciri sadece indirimler ile değil müşteri memnuniyeti ve kalifiye personeli ile de kaliteyi yakalamak istiyor.

     220 Personeline her ay düzenli eğitim verecek olan Yaka Marketler Zinciri kalifiyeli eleman yetiştirme noktasında da ivme yakalamak istiyor. Kişisel Gelişim Eğitmeni ve İnsan Kaynakları Uzmanı Deniz Uludogan öncülüğünde her ay düzenlenecek eğitimler ile personelin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak adına daha iyi bir hizmet anlayışı ile eğitimlerin ilkini gerçekleştirdi.

   Kişisel Gelişim Eğitiminde kısa bir konuşma yapan Kişisel Gelişim Eğitmeni ve İnsan Kaynakları Uzmanı Deniz Uludogan, ‘’ Yaka Marketler Zinciri olarak personele çalışan bir birey olarak değil uzun vadede kariyer planları ile devam edecek başarılı birer birey olarak bakılmaktadır. Eğitimlerimiz bu doğrultuda yapılmaktadır. Buradaki amacımız, Şubelerimizde indirimlerin yanı sıra kalifiyeli personel yetiştirme ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktır” dedi.

   Kişisel Gelişim Eğitiminde kısa bir konuşma yapan Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, “Bizler 9 Şubemizde çalışan 220 personelimiz ile büyük bir aileyiz. Sizlere kişisel gelişim konusunda çeşitli eğitimler vererek daha kaliteli bir yapıya sahip olmak istiyoruz. Bu doğrultuda yapacağımız eğitim çalışmaları hem sizlerin hemde müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşacağından eminim. Sizlerin kalifiyeli birer birey olması demek hizmetimizin daha kaliteli olması demektir. Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

   Verilen Eğitim sonrası yapılan kısa konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Eğitimi son buldu.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140