banner279

Van'da Beklenen Fuar

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan yöresel ürünler ve hediyelik eşya fuarı 4 EKİM de kapılarını açacak 13 EKİM' e kadar devam edecek fuar da TÜRKİYE 'nin 81 ilinden gelecek olan yöresel ürünler van halkı ile buluşacak

Van'da Beklenen Fuar

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan yöresel ürünler ve hediyelik eşya fuarı 4 EKİM de kapılarını açacak 13 EKİM' e kadar devam edecek fuar da TÜRKİYE 'nin 81 ilinden gelecek olan yöresel ürünler van halkı ile buluşacak 04-13 EKİM 2019 tarihleri arasın da VAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ FUAR VE KONGRE MERKEZİN'de gerçekleşecek olan fuar da EGE zeytin yağından, AFYON sucuklarına, MARAŞ baharatlarından, HATAY künefesine, ISPARTA gül ürünlerinde , BEYPAZARI unlu mamüllerine 81 ilden yöresel ürünleri bu fuar da bulabilirsiniz.

Fuara gelmek için fuar alanına Kazım Karabekir Cad.ŞİŞLİ ÖĞRETMEN EVİ önünden ve 5 yol Mevki HALK EĞİTİM MERKEZİ önünden ÜCRETSİZ servisler kalkacaktır.     

80 İlden Kültür Elçileri Tekrar Van 'da...

MART 2019 da ilki düzenlenen ANATOLİA GURME FEST ORGANİZASYONUN ' da toplam katılımcı sayısı 90' idi 04-13 EKİM  2019' da ikincisi düzenlenecek olan fuar da katılımcı firma sayısı 130' a çıktı. Katılımcı firmaların sayılarının artmasının sebebi ilk organizasyon da gelen firmaların memnuniyetlerinin çok artması ve buna bağlı olarak da kendi illerin de VAN fuarı ile ilgili olumlu ve güzel görüşlerini beyan etmeleri oldu. Katılımcı her firma birer kültür elçisi gibi kendi illerin de VAN'ın marka değerini yükseltecek anlatımlar da bulundular.    

Mini Sirk Kadrosunu Genişletti...

ANATOLİA GURME FEST ORGANİZASYONU içerisin de hafta sonları ücretsiz mini sirk organizasyonu da gerçekleşmektedir. Mart ayın da gerçekleşen organizasyon da 3 gösteri sanatçısı yer almıştı. Bu sene 04 -13 EKİM 2019 tarihleri arasın da VAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ FUAR VE KONGRE MERKEZİN de gerçekleşecek olan etkinlik de 7 farklı gösteri sanatçısı inanılmaz şovlar yapıcak bu etkinlikte de yine girişler ücretsiz olacaktır. Sirk gösterilerinin olacağı günler ise 05 EKİM cumartesi 06 EKİM pazar 12 EKİM cumartesi ve 13 EKİM pazar olarak planlandı seans sayıları ise yoğun ilgiden dolayı hergün 3'den 4'e çıkartıldı. Tüm girişlerin ücretsiz olduğu bu DEV FUAR'da van halkını ve bölge illerden gelecek olan ziyaretçileri organizatörler fuar alanına  davet ediyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241