banner307

Büyükşehir’den, Bahçesaray’a ışıklandırma çalışması…

Van Büyükşehir Belediyesi, Bahçesaray şehir merkezinde yapmış olduğu ışıklandırma ilçeye ayrı bir güzellik kattı.

Büyükşehir’den, Bahçesaray’a ışıklandırma çalışması…

 İlçe belediyelerine verdiği desteklerle kent gelişimine katkı sunan Büyükşehir Belediyesi, Bahçesaray İlçesi’ne de önemli bir hizmet desteği sundu.

    Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in talimatlarıyla Fen İşleri Daire Başkanlığı, ilçenin en işlek caddelerinden biri olan Mütiullah Caddesinde ışıklandırma çalışması yaptı. Yeni haliyle ilçe halkının beğenisini kazanan cadde, havanın kararmasıyla da ayrı bir güzelliğe bürünüyor.

   Yapılan ışıklandırma çalışmasının ardından caddenin çok güzel bir görüntüye kavuştuğunu belirten cadde esnafı Tarkan Kaymaz, “Daha önce havaların kararmasıyla birlikte ilçe merkezi karanlığa gömülüyordu. Işıklandırmayla birlikte caddeye ayrı bir güzellik ve hareketlilik geldi. Geç saatlere kadar insanlar şehir merkezinde gezip alışveriş yapabiliyor. Çalışmalarından dolayı Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

   Burhan Kurgu ise ilçe merkezinin yapılan çalışma ile ışıl ışıl olduğunu ifade ederek Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soskunî
Soskunî - 1 yıl Önce

İnsanların nazarını bu tür manzaralarla köreltiniz. Göçü engellemek adına istihdamı sağlayacak adımlar atın.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner312

banner140

banner306