banner279

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan’dan, dar gelirli ailelere ziyaret…

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, mahalle ziyaretlerinde dar gelirli aileleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan’dan, dar gelirli ailelere ziyaret…

   Ziyaretlerde özellikle gelir seviyesi düşük fakat okul başarısı yüksek öğrencilere maddi desteklerin sağlanması yönünde ilgili müdürlüklere gerekli talimatları veren Aslan, bu bağlamda Bostaniçi Mahalle’sinde ikamet eden Nurcan Y. İle ailesini ziyaret etti.

   Hane bireyleri ile yakından ilgilenen Aslan, Nurcan’ın eğitim ve öğretim hayatında her zaman destekçileri olacağını belirterek, “Eğitimi her şeyin üstünde tutuyoruz. Nurcan kızımız derslerinde çok başarılı bir öğrenci, bizler de bu başarısına istinaden kendisini ve ailesini ziyaret ettik. Bundan sonraki eğitim ve öğretim dönemlerinde de İpekyolu Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak her zaman destekçisi olacağının sözünü verdik. Yalnız kendisi de bizlere bir söz verdi inşallah Nurcan eğitimine devam ederek doktor olacak. Bizlere, vatanına, milletine faydalı bir birey olarak yaşamını sürdürecek.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140