banner279

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan, vatandaşları dinliyor

İlçenin merkez ve kırsal birçok yerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle makamını mahallelere taşıyan Başkan Vekili Sinan Aslan, bu kez de Bahçıvan Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan, vatandaşları dinliyor

    Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan, vatandaşlardan gelen istek, talep ve önerileri dinledi, belediye tarafından yapılan hizmetlerle ilgili de bilgi verdi. Mahalle ziyaretlerinde birim müdürleri, VEDAŞ, VASKİ, AKSA yetkilileri ve muhtar Nurten Sağlam da hazır bulundu.

    Bahçıvan Mahallesi sakinleri, VASKİ ve VEDAŞ ile ilgili sorunların giderilmesini, gece bazı sitelerde yaşanan hırsızlık olaylarına karşın mahallede Bekçi bulunmasını, cadde ve sokakların daha sık aralıklarla yıkanmasını ve çöp bırakma saatlerine uymayan kişilerin uyarılmasını talep etti. Vatandaşlar ayrıca bazı sokaklardaki alt yapı, drenaj ve kot farkı probleminin de çözülmesini istedi.

    “MAHALLE SAKİNLERİNİN İSTEK VE ÖNERİLERİNİ DİNLİYORUZ”

    Aslan, gerçekleştirilen toplantılarda eksikliklerin, yapılan çalışmaların istişare edildiğin belirterek, “Mahalle buluşmalarımızda belediye çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında bilgi veriyor, hemşehrilerimizin de istek ve önerilerini dinliyoruz. Belediye Başkan Yardımcılarımızın ve birim müdürlerimizin de yer aldığı toplantılarımıza devam edeceğiz. Sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yapan projelerle İpekyolu’nu yükselen bir değer haline getirmek adına çalışmalarımızı sürdürecek, bu çalışmalarımızı vatandaşımızdan aldığımız destekle daha yükseğe taşıyacağız” dedi.

    Mahalle Muhtarı Nurten Sağlam da belediye hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek, birçok sorunun çözüldüğünü söyledi. Muhtar Sağlam, Başkan V. Sinan Aslan’a yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140