banner279

İpekyolu’nda bir ilk daha: Evlendirme Köşkü…

İpekyolu Belediyesi evlenecek çiftlere, nikâh törenlerini yapacakları 'Evlendirme Köşkü' yapıyor. Belediye’nin ‘Marka bir İpekyolu inşa ediyoruz’ projeleri kapsamında yapacağı Evlendirme Köşkü, pek çok özelliği ile evlenecek çiftlere eşsiz bir ortam sunacak.

İpekyolu’nda bir ilk daha: Evlendirme Köşkü…

   İpekyolu Belediyesi tarafından nikâh törenlerinin yapılabilmesi için projelendirilen Evlendirme Köşkü, Van’da bir ilk olma özelliği taşıyor.

    Düğün yapmak isteyen çiftlerin nikâh törenlerinde tüm gereksinimlerini karşılayacak olan projenin, kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulması hedefleniyor. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, ekiplerine projenin kısa süre içerisinde uygulama aşamasına geçirilerek, bitirilmesi talimatını verdiğini ifade etti.

     Şerefiye Mahallesinde yapılması planlanan proje, özgün mimari yapısı ile 200 metrekarelik bir inşaat alanına sahip olacak. Proje kapsamında; 88 kişilik nikâh alanı, gelin damat merdivenleri, nikah kıyma platformu, idari kata çıkış merdiveni, danışma, güvenlik, engelli wc  yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140