banner279

İpekyolu'nda karantinadaki hastalara hijyen paketi...

İpekyolu Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında covid-19 tanısı alıp, karantinada olan kişilere hijyen paketi dağıtıyor.

İpekyolu'nda karantinadaki hastalara hijyen paketi...

  İlçede koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren İpekyolu Belediyesi, koronavirüs testi pozitif çıkıp hastanede yatan, evde tedavi gören ve karantinada olan hasta vatandaşlara kolonya, eldiven, maske, el broşürleri ve belediyenin kültür sanat dergisi ile faaliyet bülteninden oluşan paket oluşturdu.

    Belediyeye bağlı Kadın ve Aile Müdürlüğü personelleri, Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda hazırladığı hijyen paketini İpekyolu İlçe Sağlık Müdürü Semra Gümüş’e teslim etti.

   “KAYMAKAMIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU”
    İpekyolu Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü personeli ile İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri de hazırlanan hijyen paketini ilçede covid-19 tanısı alıp karantinada olan kişilere ve ailelere dağıttı. İlçe Sağlık Müdürü Semra Gümüş, virüsle mücadelede maske, mesafe ve hijyen kurallarının çok önemli olduğunu belirterek, “Herkese sağlıklı günler diliyorum. Kaymakamımız bu zorlu süreçte her zaman yanımızda oldu. Kadın ve Aile Müdürlüğü aracılığıyla hijyen setini bize teslim ettiler. Biz de bu hijyen setini ekibimizle beraber covid-19 hastalarına, onların temas ettiği kişilere vereceğiz ve filyasyonumuzu yapacağız. Hastalarımızın yanına giderken Kaymakamımız Sinan Aslan’ın selamını ileteceğiz. Bu çalışmada emeği geçen tüm belediye personeline ve Kaymakamımız Sinan Aslan’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140