banner279

İhtiyaç sahibi aileye destekler arttırıldı

Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan ve zor durumda olduğu belirtilen aileye, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan bir ziyaret daha gerçekleştirdi.

İhtiyaç sahibi aileye destekler arttırıldı

Zöhre U. ya İpekyolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından aylık yapılan para yardımının arttırılması talimatının verilmesinin yanı sıra yapılan sosyal inceleme sonucunda belediye ve kaymakamlık tarafından da kira yardımı, ev ihtiyaçları ve gıda yardımı yapılması talimatının verildiği açıklandı.
Konu hakkında açıklama yapan  İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan , “İpekyolu Kaymakamlığı ve İpekyolu Belediyesi olarak sosyal devlet anlayışı ve geliştirdiği politikalar ile vatandaşlarımızın her talebine cevap vermekteyiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız kendilerini asla yalnız hmesinler. Bunun için gereken her şeyi yapıyoruz. Onların huzur içinde olması bizim için önemlidir. Vatandaşlarımızın herhangi bir ihtiyacı olduğunda birlikte hasbihal ederek bizden beklentilerini öğreniyor ve buna göre hareket ediyoruz. Ziyaretlerimize her zaman devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140