banner279

Başkan Vekili Aslan: Sahil bandı projesini önemsiyorum

İpekyolu Kaymakamımı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Vekili Aslan: Sahil bandı projesini önemsiyorum

 Sık sık mahalle, aile ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarına ortak olan, esnafların görüş, öneri ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Aslan, Selimbey Mahallesi, Kale Yolu üzerinde işletmeleri bulunan esnaflarla bir araya geldi. Kaymakam Aslan'a belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.
 Esnaflar, Kale Yolu'nun prestij cadde olarak düzenlenmesini, belirli kavşaklardaki trafik lambası probleminin çözülmesini ve caddenin ışıklandırma sorunun giderilmesini isterken caddede banka şubelerinin bulunmasını da taleplerine ekledi.
 "BİR HAYALİMİZ VAR"
 Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, bir yılı aşkın süredir devam eden salgın nedeniyle esnafların zor günler geçirdiğini belirterek, "İlçemize bağlı cadde ve sokaklarımızda sürekli esnaflarla bir araya geliyoruz. Bu buluşmalarda esnaflarımızın talep ve önerilerini dinliyoruz ve projelerimizi oluştururken bu talepleri de dikkate alıyoruz. Bu sene Büyükşehir Belediyemiz tarafından çok büyük bir ihtimalle Kale Yolu prestij cadde haline getirilecek. Bizde İpekyolu Belediyesi olarak gerekli desteği ve katkıyı sunacağız. Tarihi Van Kalesi arkasında Sahil Bandı projemiz var. Bu projeyi çok önemsiyorum. Çünkü bölgenin en önemli prestij projelerinin başından geliyor. Van, olarak bir hayalimiz var. Diğer merkez belediyelerle birlikte Çiçekli'den Mollakasım'a kadar kesintisiz sahil bandı oluşturmak. Bizim ilçe sınırlarımızda bulunan sahil bandı projemiz start aldı ve hızla ilerliyor. Bu projeyle buraya yakın cadde ve sokaklarımız çok daha cazip hale gelecek" dedi.
 KAYMAKAM ASLAN'A TEŞEKKÜR
 Esnaflar da, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'a teşekkür etti.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140