banner279

BAŞKAN V. ASLAN: İPEKYOLU’NDA YAŞAYAN HERKESİN KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANIYIM

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaf buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor.

BAŞKAN V. ASLAN: İPEKYOLU’NDA YAŞAYAN HERKESİN KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANIYIM

Ziyaretler kapsamında, esnafın ve vatandaşların görüş, öneri ve sorunlarını dinleyen Başkan V. Aslan, bu kez Bahçıvan Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi ve Sıhke Caddesi esnafıyla bir araya geldi. Buluşmada Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri de hazır bulundu.  Esnaflar ışıklandırma sorunun giderilmesini, alt yapı problemlerinin çözülmesini ve sık sık kesilen elektriklere bir çözüm bulunmasını istedi.

“BU ZOR GÜNLERİN GERİDE KALACAĞINI UMUT EDİYORUM”

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Aslan, cadde cadde, sokak sokak gezerek esnaflarla bir araya geldiklerini ve esnafların fikirlerini önemsediklerini belirterek, " Kaymakamlığı, belediyeyi bağlayan problemleriniz varsa sizden dinlemek istiyoruz. Bunun için sizlerle bir araya geliyoruz. Bizle ilgili olmayan alt yapı ve üst yapı problemlerini diğer kurumlara bildiriyoruz. Bizde çalışma arkadaşlarımızda yapabileceğimiz, inisiyatif alabileceğimiz hiç bir şeyden geri durmuyoruz. Bir tane derdinize bile çözüm bulursak çok mutlu oluyoruz. Mevzuat, hukuk, vicdan kriterlerini eşit şekilde uygulamaya çalışıyoruz. İpekyolu'nda yaşayan herkesin kaymakamı, herkesin belediye başkanıyım. Esnaflarımızın çok zor günler geçirdiğinizi biliyoruz. Bu zor günlerin geride kalacağını umut ediyoruz.” diye konuştu.

Esnaflar ise belediyenin özellikle doğa ve çevre ve sokak hayvanlarıyla ilgili çalışmalarını beğendiklerini ifade ederek ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140