banner279

BAŞKAN V. ASLAN, ESNAFLARI AYRINTILI BİLGİLENDİRDİ

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Yüzbaşıoğlu Caddesine uygulanacak yeni proje nedeniyle esnafla bir araya geldi.

BAŞKAN V. ASLAN, ESNAFLARI AYRINTILI BİLGİLENDİRDİ


İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, ilçe genelinde mahalle ve esnaf ziyaretini sürdürüyor. Ziyaret kapsamında, ilçeye bağlı Bahçıvan Mahallesi Yüzbaşıoğlu Cadde esnafıyla bir çayevinde bir araya gelen Aslan, burada esnafın taleplerini dinledi.  
Caddeyle ilgili yapılacak yeni projenin görsellerini esnafla paylaşan, projeksiyondan ayrıntılı bilgilendirme yapan Başkan V. Aslan, yeni proje konusunda esnafın da görüşlerini aldı. Cadde esnafı uygulanacak proje ve uygulamayı çok beğendiğini ifade ederek, Aslan’a teşekkür etti. 
“HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUK”
Yeni projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Aslan, yeni imajına kavuşacak caddeyi Van’a kazandıracaklarını belirtti. Kaymakam Aslan, “Cadde esnafımızı dinleyerek ve çözüm odaklı çalışarak sorunların üstesinden geleceğiz. Birçok mahalle, sokak ve caddede çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Burayı da prestij cadde haline getireceğiz. Göreve geldiğim günden bu yana her zaman esnafımızın yanında oldum. Bundan sonra da esnafımızın yanında olacağız” dedi. 
Çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan cadde esnafı Kaymakam Aslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140