banner279

Aydın: 'Hizmete ibadet duygusu ile talibiz’

MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp’in ziyareti vesilesi ile bir konuşma yapan AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı Muhsin Aydın, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesi ile hizmete talibiz. Tüm hizmetlerimizi insanımızı mutlu etmek üzere projelendirdik” dedi.

Aydın: 'Hizmete ibadet duygusu ile talibiz’

    MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, beraberindeki kalabalık bir heyet ile AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı Muhsin Aydın’ı seçim bürosunda ziyaret etti.


          AYDIN; ‘İTTİFAK İNSANIMIZI VE DEVLETİMİZİ YAŞATMANIN ADIDIR’
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Muhsin Aydın, “Meselenin vatan olduğu andan itibaren tüm meselelerin teferruat olduğu bir dönemde kurulan Cumhur İttifakı, geleceğimiz açısından hayırlı bir harekettir. Ülkemiz ve bölgemiz için böylesine önemli ve kritik bir süreçte birlik ve beraberlik ruhu ile sergilenen dayanışma çok kıymetlidir. Yaratılanı yaratandan dolayı seven bir kültürün ve inancın mensupları olarak, her bir insanın, her bir canlının bizim yanımızda özel bir yeri ve değeri vardır. Bu açıdan her bir insanımızın hak ve hukukunu gözeten bir anlayışla hizmet etmek üzere projelerimizi hazırladık, tüm çalışmalarımızda insanımızı mutlu etmek temel amacımızdır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesi ile hem insanımızı hem de devletimizi geleceğe taşımak bizim görevimiz. Bu duygularla her türlü değere ve hizmete layık olan kadınlarımızı ve gençlerimizi merkeze alarak, halkımıza hizmet etmek için yola çıktık” diyerek İpekyolu için huzurun, yatırımın ve hizmetin önemine dikkat çekti.


        GÜNÖNGÖRALP; ‘İTTİFAK PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR’
Ziyarette kurulan ittifakın amacının güzelliğine ve temelinin sağlamlığına dikkat çeken MHP İl Başkanı Salih Güngöralp, “Bu ittifak mezara kadar kuruldu. Tabi ki biz her şeyin en iyi olmasını istiyoruz. Yerel seçim çalışmasında AK Parti Belediye Başkan Adayları ile birebir çalışma yürütüyoruz. Kimin aday olduğundan çok ortak akıl ve fikirle herkesin yararına olan kararların alınmasıydı. Nitekim de öyle oldu ve hepimizin içinde yer aldığı bu gemiyi sağ salim hedefine ulaştıracağız. Burada inanmış bir kadro var ve Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi bu ittifak pazara kadar değil, mezara kadar” diyerek birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241