Vanlılar yeni nesil gençleri nasıl buluyor?

Son yıllar da adını sıkça duyduğumuz birçok kavram var. Bunlar, Y kuşağı, Y kuşağı Z kuşağı gibi. Z kuşağına milenyum çocukları da deniliyor. Çünkü 21. YY ilk kuşağı Z kuşağıdır. Z kuşağı 200 yılından günümüze uzana
VAN 22.09.2021 13:38:13 0

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Son yıllar da adını sıkça duyduğumuz birçok kavram var. Bunlar, Y kuşağı, Y kuşağı Z kuşağı gibi.  Z kuşağına milenyum çocukları da deniliyor. Çünkü 21. YY ilk kuşağı Z kuşağıdır. Z kuşağı 200 yılından günümüze uzanan bir kuşağı anlatıyor.

Bizler Vangölü TV ekibi olarak Van halkına yeni nesil gençleri nasıl buluyorsunuz?  Z kuşağı kimlere deniliyor? Diye sorduk işte cevaplar…

İsmini vermek istemeyen vatandaş: yeni nesil çok kötü geleceğimiz hiç parlak değil. Z kuşağının kimlere denildiğini bilmiyorum.

İsmini vermek istemeyen vatandaş: Yeni nesil gençlerin bazıları iyi bazıları iyi değil o kadar da olur her şeyde bu böyle.

İsmini vermek istemeyen vatandaş: Z KUŞAĞI 2 bin ve sonrasında doğan çocuklara denir. Yeni nesil gençleri iyi buluyorum geleceğe dair ümit vadediyorlar. Geçmiş ile şimdiyi karşılaştıracak olursak kesinlikle çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kaynak: Van Gölü TV