MÜSİAD'tan Ziraat ve Bank Asya Bankalarına Ziyaret

MÜSİAD Van Şube Başkanı İsmail Say, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Ziraat ve Bank Asya bankalarının yetkililerini ziyaret etti.
VAN 3.04.2013 12:34:38 0
takil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Van Şube Başkanı İsmail Say, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Ziraat ve Bank Asya bankalarının yetkililerini ziyaret etti.

İlk olarak Ziraat BankasıVan Bölge Yöneticisi Aziz Ercan Yıldızhan'ı

makamında ziyaret eden İsmail Say ve beraberindekiler, Van iline ait banka ve ekspertiz sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldular. Ekspertiz firmalarının Van'daki gayrimenkulleri gerçek değeriyle değil de subjektif bir bakışla değerlendirdiklerini belirten MÜSİAD Van Şube Başkanı İsmail Say, Van iline gerçek değer biçecek bir ekspertiz firmasının bulunulmasının acilliğinden söz etti.

Karşılıklı olarak deprem sonrası kredilendirme sorunlarının aşılması için genel müdürlüklere ve ilgili bakanlığa rapor hazırlanması ve bilgilendirme yapılması hususunda mutabık kalınırken, Ziraat Bankası'nın bölge illerinde bulunan MÜSİAD üyelerine özel kredilendirmeler için ön görüşmeler de dile getirildi.

Ardından Bank AsyaVan Şube Müdürü Tolga Tokcan'ı makamında ziyaret eden MÜSİAD heyeti, görüş alışverişinde bulunduktan sonra buradan ayrıldılar. - Van