Başkan Yenitürk: Play-Off'ta olacağız

Mamakspor galibiyeti ardından sahasında Pendikspor'u mağlup ederek 53 puanla ikinci sıraya yükselen Vanspor'da yüzler gülüyor. Pendik galibiyeti sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitü
SPOR 20.03.2021 16:06:34 0

 Pendikspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, “Öncellikle Mamakspor ve Pendikspor maçlarında güzel bir mücadeleyle 2 galibiyete imza atan teknik kadro ve futbolcularımızı kutluyor teşekkür ediyorum. Son 2 haftada aldığımız galibiyetlerle yeniden grupta ikinci sıraya yerleştik. Şampiyonluk yarışından kopsak da, bir üst lige çıkma şansımız devam ediyor” dedi.
 “BU SÜREÇTE İNİŞLİ ÇIKIŞLI DÖNEMLERDE YAŞAYABİLİRİZ”
 Kalan maçlarını da kazanmak için mücadele edeceklerini vurgulayan Başkan Yenitürk, “Önümüzde kalan 9 haftalık maratonda da disiplini elden bırakmadan, rehavete kapılmadan, inşallah mücadelemize devam edip Play-Off'ta olacağız. Ama bu süreçte inişli çıkışlı dönemlerde yaşayabiliriz. Çünkü maçlar gerçekten zorlu geçiyor. Bu hafta oynanan maçlara baktığımızda Play-Off mücadelesi veren takımlar haftayı puan kayıplarıyla kapattı. O açıdan zorlu geçen bu süreçte sabırlı olup, takımımıza inanarak desteğimizi sürdürelim. Bizler, teknik kadromuz ve futbolcu kardeşlerimizle başaracağımıza inandık. Tüm taraftarlarımızda inansın. Maçlarda taraftarların olmaması bizleri gerçekten üzüyor. İnşallah bir an önce bununla ilgili adımlar atılır ve tribünler gerçek sahipleriyle takımımızda taraftarlarıyla buluşur” ifadelerini kullandı.
 Van Bölge Gazetesi: Salih Deniz