Başkan Vekili Aydın basın mensupları ile bir araya geldi

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Van’da görev yapan ajans, gazete ve medya kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek, tanışma toplantısı gerçekleştirdi.
İPEKYOLU 1.10.2021 17:19:52 0

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Van’da görev yapan Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelerek, tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Doğan Nurses, İbrahim Yaşin, Sait Çakırtaş, Birol Duman İpekyolu İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Şamil Görücü, İlçe Emniyet Müdürü Murat Fuçular ile basın mensupları katıldı.

Basın mensuplarının mesai kavramı gözetmeksizin çalışarak, Van’a katkı sunduklarını kaydeden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, “Basın, vatandaşlarımız ile yerel yönetimler arasında adeta bir köprü vazifesi görerek, yörede yaşayan halkın sorunlarını bilen, beklentilerine ışık tutan son derece önemli bir görevi ifa etmektedir” dedi.

İpekyolu ilçesindeki sorunların ortak akıl ve işbirliği ile çözülebileceğini ifade eden Başkan Vekili Aydın, toplantı sonrası, basın mensuplarının Van’a ve İpekyolu’na dair sorularını yanıtladı. Gerçekleştirilen sohbetin ardından program sona erdi.