Başkan Tanış: Hoşab’ın çehresini değiştireceğiz

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Hoşab Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
GÜRPINAR 26.02.2021 16:55:18 0

 Cuma ziyaretleri kapsamında esnaf ve mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Tanış, Hoşap projesiyle ilgili bilgilendirme yaptı.
 Hoşab’ın çehresini değiştirecek proje için son kontrolleri gerçekleştiren Başkan Tanış, süreçle ilgili yol haritasını vatandaşlarla paylaştı.
Hoşab mahallesinde planlanan istihdama yönelik fabrika için yer ve zemin etüdünde inceleme yapan Başkan Tanış, beraberindeki birim müdürlerine çalışmaların hızlandırılması yönünde talimat verdi.
 Başkan Tanış daha sonra korona virüs salgını ve aşılama süreciyle ilgili Hoşab Aile Sağlık merkezinde yetkililerden bilgi aldı.
 Göreve geldikleri ilk günden bu yana Hoşab Mahallesine ayrı bir önem verdiklerini belirten Başkan Tanış, yapılacak yatırımlarla Hoşab’ın potansiyelini ortaya çıkacağını ifade etti.
 Başkan Tanış, “Hoşab projesi ve akabinde istihdama yönelik yatırımlarımız ile bu tarihi mahalleyi gün yüzüne çıkaracağız. Bu süreçte vatandaşlarımızdan sabır ve destek bekliyoruz. Temel belediyecilikhizmetlerimizin yanı sıra mega  projelerle de ilçemize sayısız eser bırakma gayretindeyiz. Bu yolda AK Parti hükümetimizin desteğiyle yerel ve merkezin gücünü birleştirerek hizmet üretmeye devam edeceğiz.” Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi