Ak Parti teşkilat toplantısında hayata geçirilecek hizmetler ele alındı

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun katıldığı toplantılar Özalp ve Saray ilçeleriyle devam etti. İlçe Teşkilatı tarafından yapılan toplantıda Saray ve Özalp'ta yapılan yatırımlar çalışmalar ve hayata geçirilecek
VAN 14.10.2021 16:08:18 0

İlçe Başkanlarının açılış konuşmasıyla başladığı toplantıda yapılan çalışmalar hakkında partililere bilgiler verildi.

Saray İlçesinde Parti teşkilatının yoğun katıldığı toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Geçmiş dönemden bu güne kadar AK partiye hizmet etmiş tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Covid salgını nedeni ile 1,5 yıla yakın süredir video konferans aracılığı İle buluştuğunu ifade eden Türkmenoğlu "Kısıtlamanın kalkması İle pandemi kurulunun aldığı karar çerçevesinde ara verdiğimiz danışma meclis toplantılarımızla sizlerle yeniden bir araya gelmenin mutluluğu yaşıyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çok güzel işler yaptık. AK Partimizin gerçekleştirdiği sessiz devrimler ile Türkiye eski çağı kapatıp yani bir çağ açtı. Bugün dünyada insansız hava aracı üreten 4 ülkeden biriyiz. Dünyada denizlerde Araştırma yapan 10 gemiden 3'ü Türkiye’de Covid salgını mücadelesini başarıyla yürüten ülkeyiz. İşte bu başarımızı hazmedemeyen Türkiye düşmanları ve onların içerideki maşalarına inşallah bizler fırsat vermeyeceğiz" dedi.

Başkan Türkmenoğlu konuşmasında, "AK Parti Van teşkilatımız tüm üyeleri ile birlikte dünden bugüne yapılan yatırımların yanı sıra Ülkemizin yaptığı ve yapacağı mega projeleri Van halkımıza iyi anlatacağız. AK Partimizin sosyal politikasını, eğitim politikasını, dış politikasını, ekonomik politikasını, yerel politikalarını ve gelecek vizyonunu misyonunu iyi anlatacağız. AK Partimizin tüm teşkilat mensupları olarak gurur duyduğumuz Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı olarak bu kutlu yolda 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaşmak inancını taşıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimize yarınımıza güzel eser ve hizmetler için tekrar diyoruz ki “Durmak Yok Yola Devam" ifadelerini kullandı.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun yanı sıra; Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar, Saray İlçe Başkanı Yılmaz Bilmez, İl Başkan Yardımcıları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.

AK Parti İlçe Meclis Dayanışma toplantısı soru ve önerilerle son buldu.