banner279

Gürpınar Belediyesi’nden okullara kitap desteği

Eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, öğrenciler arası okuma kültürünün yaygınlaşması amacıyla okullara kitap desteğinde bulundu.

Gürpınar Belediyesi’nden okullara kitap desteği

 Başkan Tanış'ın talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce özenle hazırlanan kitaplar Burhan Öner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gürpınar Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu kütüphanelerine teslim edildi.

 Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, yaptığı açıklamada eğitime her alanda destek verdiklerini belirtti.
 Gürpınar'da her alanda bir yükseliş olduğunu aktaran Başkan Tanış, “Gürpınar Belediyesi olarak her zaman ve her fırsatta okullarımızın ihtiyacını karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde öğretmenlerimiz sosyal medya üzerinden okullarının kitap ihtiyaçları olduğunu bizlere aktardılar. Bizlerde buna duyarsız kalmayarak öğretmenlerimizin talepleri doğrultusunda kitaplarımızı hazırladık. Arkadaşlarımız bizzat giderek okul kütüphanelerine kitapları teslim etti. Gelecek güçlü Türkiye, bugünkü çocuklarımızın bilgi ve birikimi ile inşa edilecektir. Bunun farkındayız ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

 Okul idarecileri ve öğretmenler Başkan Tanış'a söz verdiği gibi kitap desteğinde bulunduğu için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140