banner279

MHP'den, AK Parti Erciş seçim bürosuna ziyaret...

MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan’dan Erciş seçim bürolarına nezaket ziyaretinde bulundular.

MHP'den, AK Parti Erciş seçim bürosuna ziyaret...

     Van'da, Cumhur İttifakı’nın ortak adaylarını ziyaret eden MHP yönetimi, AK Parti, Tuşba ve İpekyolu ilçe seçim bürolarını ziyaret etti. MHP Van İl başkanı Salih Güngöralp ve Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan,  ile yönetim seçim İrtibat bürolarını nezaket ziyaretinde bulundular.


               31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalar devam eden MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve beraberindeki heyet, Cumhur İttifakı adı altında çalışmalarına hız kesmeden devam ederken Erciş İlçe AK Parti seçim bürosunda Erciş adayı Prof. Dr. A. Menaf Turan’ı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van il başkanı Salih Güngöralp, “Bu yerel seçim çalışmasında, AK Parti, adaylarıyla birebir, çok fedakârlıklarla, seçim çalışması yapıyoruz. Gayemiz, ‘Ne burası benim olsun, ne de burası senin olsun’ değil. Önemli olan herkesin ortak aklı ve fikriyle kararların alınmasıydı. Nitekim de öyle oldu. Bu gemi öyle ya da böyle bir şekilde gidecek. Burada inanmış bir kadro var. Bu geminin yara almadan en iyi şekilde açılması ve gitmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bu ittifak mezara kadar, tabi ki biz her şeyin en iyisi olmasını istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241