banner307

Erciş Kaymakamı Mehmetbeyoğlu AK Parti Van Milletvekili Arvas’ı ziyaret etti

Van Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas’ı ziyaret etti.

Erciş Kaymakamı Mehmetbeyoğlu AK Parti Van Milletvekili Arvas’ı ziyaret etti

Van Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada “Bizleri ziyarete gelen Erciş Kaymakamı ve aynı zamanda Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu’na, azimli çalışma ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Erciş için azimle çalışan Kaymakamımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
METİN BARAN
METİN BARAN - 1 yıl Önce

ÖNCELİKLE sayın millet vekilimize sonsuz teşekkürler imi günderiyorum saygi sevgi ile selamlıyorum sayın erciş kaymakamımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim RABBİM DEN aynı zamanda erciş belediye başkan vekilimize yani sayın nuri mehmetbeyoğlu SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH bu memleket işi günül işi davamızda çalışan bötün dava arkadaşlarımıza cani günülden teşekkür eder başarılarınız devamını YÜCE RABBİM den niyaz ederim SAYGILARIMLA METİN BARAN

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner312

banner140

banner306