banner279

Üniversiteli öğrencilerden, minik öğrencilere bez bebek…

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Radyo Ve Televizyon Programcılığı öğrencileri köy okuluna hediye edilmek üzere bez bebek yaptılar.

Üniversiteli öğrencilerden, minik öğrencilere bez bebek…

   Van Meslek Yüksekokulu  Radyo Ve Televizyon Programcılığı öğrencileri, dersten arta kalan zamanlarında yürüttükleri sosyal proje kapsamında köyde okuyan minik kardeşleri için kendi elleri ile bez bebek yaptılar. Van’ın Gevaş ilçesinde bulunan Dokuzağaç İlkokulu için bez bebek yapan öğrenciler, yaptıkları bebekleri minik öğrencilere götürdüler.

son dakika haber

       Van Edremit Gençlik Merkezi ile ortak yürütülen proje kapsamında Radyo ve Televizyon Programcılığı 2. Sınıf öğrencilerinin el emeği ile ortaya çıkarttıkları bez bebekleri, Dokuzağaç İlkokulu'nda bulunan minik öğrenciler için  paketlediler.

       Bebeklerin yanı sıra öğrenciler için kırtasiye malzemelerinin de içinde olduğu paketleri okula götüren RTV öğrencileri minik kardeşlerinin gözlerinde gördükleri mutluluğun tüm yorgunluklarına değdiğini dile getirdi.

     Çocuklar için hediyeler yanında yüz boyama, palyaço gösterisi gibi etkinlikler de yapan Van YYÜ öğrencileri minik kardeşleriyle sevinçlerini paylaştı. Ziyaret minik öğrencilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241