banner279

Rektör Şevli'den kurum ziyaretleri...

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Rektör Şevli, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Van İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, DSİ 17. Bölge Müdürü Yunis Şenol, Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve PTT Başmüdürü Hasan Sarı'yı ziyaret etti.

Rektör Şevli'den kurum ziyaretleri...

  Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

     Edremit Belediyesi'nin ardından geçtiğimiz ay Van İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Ali Karabağ'ı makamında ziyaret eden Rektör Şevli, Karabağ'a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

      İl Emniyet Müdürlüğü'nden ayrılan Şevli,  DSİ 17. Bölge Müdürü Yunis Şenol, Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve  PTT Başmüdürü Hasan Sarı'yı da ziyaret etti. Rektör Şevli üniversitenin tüm kurumlarla ilişkilerini en üst düzeye çıkaracaklarını ifade ederek, "Van'ın gelişmesi, daha ileri noktalara taşınması için tüm kurumlar birlikte çalışmalı ve ortak projeler geliştirmelidir." dedi.

     Ziyaretlerde Van YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı Ekin'de hazır bulundu

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241