banner279

Başarılı öğrenciden Kaymakam Solak’a ziyaret…

Yatılı Okulları arası ''YBO'da YAŞAM'' adlı resim yarışmasında Van genelinde 1’inci, Türkiye genelinde 2’nci, olan Başkale Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) 7. Sınıf öğrencisi Dilan Uçer, heyecanını ve mutluluğunu Başkale Kaymakamı Asım Solak ile paylaştı.

Başarılı öğrenciden Kaymakam Solak’a ziyaret…

          Dilan Uçer, Okul Müdür Yardımcısı Gürgün Demir ve Resim Öğretmeni Zeynep Genç ile birlikte Başkale Kaymakamı Asım Solak’ı ziyaret etti.

Öğrenci ve öğretmenleri ile bir süre sohbet eden Kaymakam Asım Solak, bir dahaki yarışmalarda Türkiye birinciliği beklediğini belirterek kazanmış olduğu başarıdan dolayı Dilan Uçer’i ve öğretmeni Zeynep Genç’i’ tebrik etti.

Kaymakam Solak, “Öğrencimizin Türkiye çapında başarı elde etmesi bizleri mutlu etmiştir. Bu başarı bizim için onur kaynağıdır. Sanat alanında öğrencimizin ve okulumuzun elde ettiği bu başarı tam bir ekip işidir. Öğrencisi, öğretmeni ve yönetimi ile bu başarılarda emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’ dedi.

Ayrıca ''YBO'da YAŞAM'' adlı resim yarışmasında Türkiye 2.si olan Başkale YBO öğrencisine başarılarından dolayı Kaymakam Asım Solak, hediyelerini takdim etti.

Ziyaret daha sonra fotoğraf çekimiyle son buldu.Van Bölge Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241