banner279

Van Edremit Belediyesi 65 yaş üstü yaşlıları Kent Meydanı'nda misafir edecek

Edremit Belediyesi sokağa çıkma yasağı uygulanan Ramazan Bayramı'nda 14.00-20.00 saatleri arasında sokağa çıkma izni olan 65 yaş üstü k Edremit Kent Meydanı'nda misafir edecek.

Van Edremit Belediyesi 65 yaş üstü yaşlıları Kent Meydanı'nda misafir edecek

Bu yıl Ramazan Bayramı'nda korona virüs salgını ile mücadele kapsamında 81 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Ramazan Bayramı'nın birinci günü 65 yaş üstü vatandaşlara da sokağa çıkma izni verildi. Edremit Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşlar için verilen sokağa çıkma iznini, Ramazan Bayramı münasebeti ile fırsata dönüştürmek ve daha keyifli ve mutlu geçirebilmeleri sağlamak için vatandaşları Edremit Kent Meydanı'nda ağırlayacak.

Van Edremit Belediye Başkanı İsmail Say sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bayramın 1. Günü 24 Mayıs (Yarın) saat 14:00-20:00 arasında, 65 yaş üstü büyüklerimizi Edremit Kent meydanında misafir edeceğiz." ifadelerine yer verdi

EDREMİT KENT MEYDANI 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARI AĞIRLAYACAK

Edremit Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda 65 yaş üstü vatandaşları sokağa çıkma izinleri içerisinde kent meydanında ağırlamak için gerekli tedbirlerin alındığını duyurdu. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Sokağa çıkma izin saatlerinizde hizmetinizdeyiz. #corona virüsü sebebi ile yaş ve üstü yaşlılarımıza; dezenfekte edilmiş ve sosyal mesafeye uygun oturum düzeni ile Edremit Kent Meydanı vatandaşlarımızın hizmetinde" ifadeleri yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241