banner207

Kıylık: Edremit’te yürüttüğümüz doğru siyasetin başarı getireceğine inanıyorum

Bir yıl önce AK Parti Genel Merkezi tarafından göreve getirilen Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Avukat Savaş Nurullah KIYLIK, göreve geldiği günden bu yana ilçe teşkilatı olarak yaptıkları doğru işlerin 31 Mart Yerel Seçiminde başarı getireceğini söyledi.

Kıylık: Edremit’te yürüttüğümüz doğru siyasetin başarı getireceğine inanıyorum

   Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Avukat Savaş Nurullah KIYLIK, tam bir yıl önce Ak Parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine getirildiğini, bu süre boyunca yaptıkları doğru işlerin 31 Mart Yerel Seçiminde başarı getireceğini söyledi.
Göreve geldiği günden bu güne kadar olan çalışmalarını değerlendiren Kıylık, "Bir yıldan bu yana kapımız, telefonumuz ve gönlümüz tüm vatandaşlarımıza açık oldu.

            Bizeulaşan tüm vatandaşlarımızla birebir özel olarak ilgilendik. Emanet aldığımız görevin hakkını vermek adına insanlar üzerinde hiçbir ayrım yapmaksızın “Yaratılanı severiz, yaratandan ötürü.” şiarıyla elimizden geldiği kadar memleketimize hizmet ediyoruz. Bize ulaşamayan vatandaşlarımıza ise biz gidiyoruz, kapıların tümünü çalıp hatırlarını soruyoruz. Edremit nüfusumuz yüz otuz binin üzerinde olmasına rağmen saha çalışmalarında başarıları ile bilinen teşkilatımla bunu birkaç kez başardık. Şimdi de 31 Mart Seçimi dolayısıyla sahadayız. Teşkilatçılık ve seçim işlerinde olan tecrübe ve birikimlerimize ve teşkilatımıza güveniyorum. Edremit’i Ak Parti Belediyeciliğine kavuşturacağımıza yürekten inanıyorum. Halkımızın duası ve desteği en büyük ilham kaynağımızdır" dedi.Bölge:Ziya Türk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203