banner279

Edremit Belediyesi, kış hazırlıklarını tamamladı

Van’ın Edremit Belediyesi, karla mücadele hazırlıklarını tamamlayarak, bünyesindeki 27 iş makinesiyle yaklaşık 625 kilometrelik yol ağında karla mücadele edecek.

Edremit Belediyesi, kış hazırlıklarını tamamladı

Edremit Belediyesi, kış aylarında hizmet verecek olan iş makinelerinin tamir ve bakımlarını kendi atölyesinde yaparak, kış için teyakkuza geçti. Yaz sezonunda tüm yolları da elden geçirerek bu yıl ki kar çalışmalarının daha hızlı ilerlemesi için de zemin hazırladığını bildiren Edremit Belediyesi, kış öncesi tüm araçları bakıma alarak, gerekli tüm ihtiyaçları ise hazır hale getirdiğini duyurdu. Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, beraberinde yardımcıları Ercan Karahan, Vedat İlli ve birim müdürleri ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü Garajını ziyaret ederek, kış hazırlıklarını yerinde inceledi ve Fen İşleri Müdürü Emrah Bozkaya’dan bilgi aldı.

“GÜZEL HİZLETLER YAPTIK”
İncelemeleri sonrası personelle de bir araya gelerek, onların sorun sıkıntılarını da dinleyen Başkan Say, yaz döneminde yapmış oldukları başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kış döneminde de aynı performansla hizmet yapılmasını beklediklerini ifade eden Başkan Say, Edremit Belediyesi uhdesindeki 30 mahallenin toplamında 625 kilometre yol ağının bulunduğunu belirtti. Yaz döneminde yollarda belediye olarak güzel çalışmalar sergilediklerini ve her ücra noktaya giderek yolları açtıklarını anlatan Başkan Say, “Sorumluluğumuzdaki yollarda gerek asfalt gerekse de iyileştirmeler yaparak, olumlu tepkiler aldık. Göreve gelişimiz ile birlikte 13 kilometre asfalt, 80 kilometre stabilize yol bakım, 9 kilometre yol açma, 10 bin metrekare asfalt yama, 2 kilometre drenaj, 10 bin metrekare kilit taşı onarımı gibi bir çok çalışmaya imza attık. Bunların yanında sayamadığım daha bir çok hizmet yaptık. İnşallah aynı şevk, aynı hizmet aşkı ile daha güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.
Başkan Say, yaptığı konuşmanın ardından, yaz döneminde sundukları hizmetlerden dolayı Fen İşleri Müdürü Emrah Bozkaya’ya ‘Teşekkür Belgesi’ vererek, başarılarının devamını diledi. Başkan Say’ın, daha sonra birim personelleriyle birlikte karla mücadelede de kullanılacak olan araçlar önünde hatıra fotoğrafı çektirmesiyle ziyaret son buldu. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241