banner307

Bu İş Pazar' da Bitti...

Bu İş Pazar' da Bitti...

Şimdiye kadar hep takımdan bahsettim. Hoca ile ilgili her hangi bir söylemde bulunmadım. Takım yeni kuruldu, uyum sorunu yaşadılar, zamana ihtiyaç var dedim. Ama o zaman hoca için Pazarspor maçı ile sona erdi. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir derler. Hoca içinde biraz öyle oldu.

Nedense buraya gelen hocalara baktığımız zaman galiba rakımdan olsa gerek oyunu okumakta sorunlar yaşanıyor. Son bir kaç sezonda Hasan Erkin Şimşir ve Taner Taşkın haricinde diğer hocalarda aynısını gördük. Serkan Afancan illaki hafta içi yapılan antrenmanlara göre takım oluşturuyordur ama oyuncu tercihlerinde hata yapıyordu. Orta sahada takımın kaptanı ilk hafta takımda tek iyi oynayan Oktay Aydın' ı yedeğe çekmekle yaptı. Oyuna müdahaleleri de yerinde ve zamanında değildi. Gelenden 3 gidenden 4 yiyen takımdan 2 gol yerseniz olacağı budur. Ve bu işi Pazar' da hoca için bitti.

Geçmişi geride bırakıp önümüze bakma zamanı geldi de geçiyor. Yeni gelen hocanın hızlı bir şekilde takımı toparlayıp Vanspor' u hakettiği yere taşıması gerek. Her ne kadar yeni hoca Serhat Gülpınar' ın da verileri çok içaçıcı olmasada kendisine güvenmek zorundayız.

Umarım ki yeni teknik heyet başarılı olur, olmak zorunda...

Kalın sağlıcakla...

YORUM EKLE

banner141

banner241

banner312

banner140

banner306