banner279

Kaymakam Solak, Başkale’deki öğrencilere oyuncak hediye etti

Van’ın Başkale Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, Kırbalı Mahallesi’nde bulunan Kırbalı İlkokulu’nu ziyaret ederek, onlara oyuncak hediye etti.

Kaymakam Solak, Başkale’deki öğrencilere oyuncak hediye etti

  Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, beraberindeki 6. Hudut Tugay Komutanı Piyade Albay İlker Ertuğrul,  İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Fatih Hati, İlçe müftüsü İsmail Aydın 2 derslik ve 42 öğrencisi bulunan Kırbalı İlkokulunu ziyaret etti. Sınıfları tek tek dolaşan Asım Solak ve beraberindekiler, öğrencilere oyuncak hediye etti.

          Okul idarecileriyle de bir araya gelerek okulla ilgili bilgiler alan Başkan Vekili Solak, “Başkale Kaymakamlığı ve belediyesi olarak okullarımıza her türlü yardım ve desteğimizi sunduk, sunmaya da devam edeceğiz. Okul idarecilerimizle bir araya gelerek burada öğrencilerimizin daha verimli bir eğitim alabilmeleri için istişarelerde bulunuyoruz. Okulumuzun varsa sorun ve yapılması gereken eksiklerini ise yerinden tespit ediyoruz. Bu ziyaretlerimiz hem öğretmenlerimizin eğitime olan motivasyonunu arttırıyor” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakiki
Hakiki - 3 yıl Önce

Oyuncak değil eğitim verin. Başkale yıllardır hep en geride bunun hesabını sorun

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140