banner279

SOYLU VAN DEPREMİ İÇİN NE DEDİ?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tahliye plan tatbikatının tarihini açıkladı Açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''3 Kasım Salı günü Kağıthane’de toplanma alanlarına ilişkin tahliye plan tatbikatımız olacak'' ifadelerini kullandı.

SOYLU VAN DEPREMİ İÇİN NE DEDİ?

İstanbul'da Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depreme karşı yapılacak tatbikatlara değindi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 3 Kasım Salı günü, İstanbul Kağıthane'de toplanma alanlarına ilişkin tahliye planı tatbikatının ilk adımının gerçekleştirileceğini bildirdi.

''Terör örgütü vicdanlarını da söküp almış''

Bakan Soylu, ''Dün Van depremi nedeniyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgemizi istismar etmeye çalışan malum siyasi partinin yöneticileri, Van depreminde devletin orayı sahipsiz bıraktığını ifade ediyorlar. Terör örgütü sadece akıllarını karıştırmamış, vicdanlarını da söküp almış." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal baba
Kemal baba - 1 ay Önce

Bir vanlı olarak depremde devletimizin bizlere nasıl sahip çıktığının canlı sayısıyım kim devlet hizmet etmedi derse yalan konuşuyor onlar gelen yardımları yağmalayıp para karşılığı mağdur insanlara sattılar vicdani olan yapılanı inkar etmez Allah devletimizden razı olsun elinden geleni canımız için yapmıştır basta cumhurbaşkanımız ve içişleri bakanımıza teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241